LÉTO V HRABĚŠICÍCH - letní provoz UKONČEN

Od 1.7. jsou v Hraběšicích na svahu v provozu horské terénní káry. Stabilní tříkolá vozítka, na kterých se mohou svézt děti i dospělí. Trať měří 800 metrů a vine se po celé hlavní modré sjezdovce podél vleku Doppelmayr, kterým káry i s pasažery přepravujeme nahoru.

POZOR - hosté občerstvení a jezdci na horských kárách mají vstup do bazénu pod sjezdovkou ZDARMA!
 

Převýšení trati je 110 metrů. Sami se na kárách mohou svézt děti od 150 cm výšky. Menší děti pak mohou jízdu absolvovat s rodičem. Jízda ve dvou není překážkou a dítě při ní může i řídit. Kára je brzděna dvěma bubnovými brzdami a zábavná je zejména jízda smykem. Zapůjčení přilby je v ceně jízdy. Neváhejte a přijeďte si k nám pár jízd vyzkoušet! Po dobu provozu kár je samozřejmě otevřeno i občerstvení v chatě pod sjezdovkou.

Cena: 50,-/1 jízda

Káry jsou přes letní prázdniny v provozu každý den, stejně tak jako občerstvení s vnitřním posezením a terasou, viz provozní doba v levé části webu.


ZIMNÍ SEZONA V HRABĚŠICÍCH

Lyžování ma upraveném svahu v JeseníkáchSKI park Hraběšice srdečně zve k návštěvě všechny příznivce zimních radovánek.
Díky své ideální poloze 8 km od Šumperka u nás můžete strávit příjemný den či odpoledne. Pro vzdálenější návštěvníky zcela nově nabízíme k lyžování i útulné ubytování přímo pod sjezdovkou.

K dispozici je Vám modrá, uměle zasněžovaná a osvětlená, rodinná sjezdovka, dlouhá 750 metrů. Sjezdovka  je obsluhována dvěma propojenými vleky, dvoukotvou Doppelmayr a dětským vlekem s nízkým vedením lana. Spodní část sjezdovky je dostatečně široká a je proto ideálním místem pro výuku lyžování.
SKIpark Hraběšice - skvělé lyžování pro děti
SKI park Hraběšice je ideální lyžování pro rodiny s dětmi. Na své si přijdou i zdatní lyžaři, kteří mají rádi pohodové prostředí a slunečné svahy vybízející k dobrému lyžování.